سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پودر های چاقی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پودر های چاقی | خرید و فروش انواع پودر چاقی با قیمت مناسب

پودر های چاقی از دیگر محصولات فروشگاه دارو گیاهی پژوا دارو است که به صورت اصل به شما ارائه داده می شود.

عملکرد پودر چاقی

پودر چاقی طوری عمل می‌کند که باعث افزایش وزن می شود البته راه های بسیار راحتی برای افزایش وزن وجود دارد مثلاً خوردن نوشابه و شیرینی اما این راه ها سلامتی شما را به خطر می‌اندازد اما پودر های چاقی شامل مواد غذایی بسیار موثر و سالم می باشد که می تواند چربی سالم را در بدن ایجاد کند.

آیا استفاده از پودر چاقی عوارض دارد ؟

 در حقیقت باید گفت که استفاده از پودرهای چاقی اگر این پودرها دارای استاندارد باشند و از ترکیبات گیاهی به وجود آمده باشند هیچ گونه منع مصرفی ندارد بنابراین نوع پودر چاقی که شما تهیه می کنید بسیار مهم است .برندهای معتبر دنیا می تواند بهترین گزینه برای خرید پودر چاقی باشد. بنابراین شما می توانید برند های معتبر را برای پودر چاقی از فروشگاه دارو گیاهی پژوا دارو تهیه کنید.

پودر های چاقی

مورد دیگری که افراد به آن توجه دارند این است که آیا این پودر های چاقی بازگشت دارند ؟

 در واقع پودر چاقی ترکیباتی هستند که برای اضافه وزن به کار می‌روند و این مواد باعث می‌شوند که وزن افراد اضافه شود و بازگشتی نخواهد داشت. نکته ‌ای که در رابطه با مصرف پودر های چاقی وجود دارد این است که باید به تدریج قطع شود مثلاً اگر شما این پودر چاقی را روزانه دو بار مصرف می کنید یک هفته پایانی را روزی یک بار استفاده کرده و آن را به تدریج قطع کنید تا بیشتر شدن اشتها از بین نرود.

خرید پودر چاقی

پودر چاقی را می توانید از فروشگاه دارو گیاهی پژوا دارو با بهترین قیمت تهیه کنید، فروشگاه دارو گیاهی پژوا دارو مرکزی معتبر برای عرضه انواع محصولات چاقی از جمله پودر های چاقی می باشد بنابراین اگر شما هم می‌خواهید تجربه داشتن اندامی زیبا و متناسب را داشته باشید، می توانید خرید خود را از سایت به راحتی و به صورت اینترنتی انجام دهید.

میزان اضافه شدن وزن با استفاده از پودرهای چاقی

پودر چاقی بسیاری وجود دارد که توسط تولیدکنندگان مختلفی به تولید رسیده و با توجه به نوع آن می‌تواند تاثیرات مختلفی را در بدن داشته باشد اما اگر به طور کلی بخواهیم میانگینی برای اضافه کردن وزن توسط پودرها و بگوییم بین ۱ الی ۵ کیلوگرم در ماه می باشد که برای افراد مختلف می تواند این میزان تا حدودی متغیر باشد.

چه نوع پودر های چاقی مناسب می باشند ؟

مواد مغذی زیادی وجود دارند که به وسیله آن می توان وزن را افزایش داد و می‌دانیم که انواع چربی ها ، قندها و غیره می توانند باعث اضافه شدن وزن ما شوند اما هر ماده غذایی برای افزایش وزن سالم و مفید نخواهد بود.اما تنها ماده مغذی که برای افزایش وزن سالم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد پروتئین است بنابراین نوع پودر چاقی که شما استفاده می کنید باید حاوی میزان زیادی از پروتئین باشد به دلیل اینکه عضله ها از پروتئین ساخته شده‌اند و رسیدن پروتئین به بدن باعث می شود که عضله سازی در بدن ایجاد شود و اگر کالری ها مانند قند و چربی ها مصرف شوند، باعث به وجود آمدن چربی در بدن خواهد شد.با توجه به مطالعاتی که بر روی رژیم غذایی افراد صورت گرفته مشخص شده که رژیم غذایی با مصرف پروتئین بیشتر موجب شده کالری های اضافه تبدیل به عضله شوند و به همین جهت افزایش وزن باعث به وجود آمدن اندامی زیبا و متناسب خواهد بود.مورد دیگری که باید به آن توجه کنید این است که پروتئین همانطور که باعث عضله سازی و افزایش وزن می شود اگر بیش از حد استفاده شود می‌تواند دریافت کالری را سخت‌تر نماید و اشتها را کاهش دهد بنابراین میزانی که پروتئین باید در داخل پودرهای چاقی وجود داشته باشد باید در حد متناسبی بوده و به همین جهت باید حتماً از پودرهای چاقی با کیفیت استفاده شود. پودر های چاقی مکمل هایی بسیار عالی برای افزایش وزن هستند و می‌توانند به میزان قابل توجهی وزن افراد را افزایش دهند اما برای اینکه اضافه وزن سریع تر و بیشتری داشته باشید در کنار استفاده از پودرهای چاقی می توانید از تمرینات قدرتی سنگین و افزایش کالری و بهره ببرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()